Grindų klojimas

Domina ši paslauga?

Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime

Arba

Ieškote parketlenčių montuotojų arba laminuotų grindų montuotojų Kauno mieste?

Meistrasgreitai.lt  yra patikima grindų dangų įmonė, teikianti sertifikuotas grindų montavimo paslaugas Kauno mieste ir aplinkinėse vietovėse. Džiaugiamės galėdami teikti savo individualias grindų įrengimo paslaugas apylinkių gyventojams ir įmonėms. Mūsų paslaugos apima parketlentes, laminuotas grindis, vinilines grindis ir medžio masyvo grindis.

Mūsų grindų klojimo paslaugos

Jei ieškote patikimo vietinio grindų klojimo rangovo Kaune, pataikėte į tinkamą vietą. Pasitikėkite Meistrasgreitai.lt  ir pasinaudokite mūsų grindų klojimo paslaugomis, kurioms suteikiama patikima aptarnavimo garantija.

  • Parketlenčių klojimas
  • Parketo grindų dalių ir plokščių montavimas
  • Laminuotų grindų (laminato) klojimas
  • Vinilinių grindų klojimas
  • PVC dangos (linoleumo) klojimas
  • Dekoratyvinių grindų įrengimas – parduodame ir įrengiame įvairių prekės ženklų grindis.

Tiekiame, montuojame ir spalviškai deriname bet kokį grindų profilį, įskaitant laiptų pakopas, grindjuostes, apvadus ir slenksčius.

Mūsų grindų klojimo paslaugos yra kokybiškos ir įperkamos, todėl daugelis Kauno regiono klientų renkasi mus kaip grindų montuotojus.

Visos mūsų paslaugos teikiamos kartu su nemokama statybvietės apžiūra Kaune, kurią atlieka patyrę grindų montuotojai, užtikrinantys, kad bus patenkinti visi jūsų grindų dangos poreikiai. Po to pateikiamas išsamus ir visapusiškas grindų dangos pasiūlymas, kuriame pateikiama visa reikalinga informacija, taip pat mūsų rekomenduojamos medžiagos ir grindų įrengimo būdas.

Meistras Greitai - Reikia meistro į namus? - Remonto paslaugos, vidaus apdailos meistrai, grindų dėjimas, laminato klojimas
PASIDALINKITE SĄMATA