Tapetavimas

Domina ši paslauga?

Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime

Arba

Tapetavimas yra viena iš galimybių atnaujinti erdvę arba sukurti norimą dizainą. Kita vertus, tapetavimas gali būti itin sudėtingas procesas, jei nežinote, ką darote.

Tačiau galite viską palengvinti samdydami meistrus. Mes pasirūpinsime, kad jūsų tapetavimo projektas būtų atliktas tinkamai ir, dar svarbiau, kokybiškai.

Kokius tapetus rinktis tapetuojant?

Šiuo metu galima įsigyti kelių rūšių tapetų, kuriuos galima klijuoti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, galite rinktis tapetus, kuriuos teks klijuoti patiems, naudojant atskirus tapetų dažus; paruoštus klijuoti tapetus (šis būdas yra greitas ir paprastas, tačiau trumpesnis nei kiti); arba lipnius tapetus, kurie veikia kaip lipdukai – tereikia nuimti pagrindą ir priklijuoti prie sienos.

Dalį tapetavimo darbų lemia ir naudojamų tapetų tipas:

Iš vinilo pagaminti tapetai. Tai labiausiai paplitęs tapetų stilius, nes juos paprasta klijuoti ir nuimti.

Popieriniai tapetai pasižymi plačia spalvų gama.

Iš audinio pagaminti tapetai. Tai aukštos kokybės tapetai, kuriuos sunku įrengti. Šio stiliaus tapetai reikalauja ypatingo atsargumo; tapetai turi būti tinkamai išlyginti, kad nesusidarytų oro burbuliukų.

Nereikėtų pamiršti, kad dabartiniai tapetai turi ir naudingų savybių:

1. Juos galima plauti. Tai ypač svarbu asmenims, kurie turi mažų vaikų.
2. Tai labai svarbu asmenims, kuriems reikia, kad jų miegamieji būtų naudojami kelias dienas. Vanduo ant tapetų neturi jokio poveikio, todėl jie idealiai tinka vonios kambariui.

3. Jį galima dažyti. Tai storesni tapetai, kurie geriau uždengia sienų nelygumus ir gali būti lengvai perdažomi, kad atitiktų vidų.

Kad ir kokius tapetus išsirinktumėte, mūsų specialistai juos sumontuos pagal aukščiausius standartus.

PASIDALINKITE SĄMATA