Norite pasiteirauti? Skambinkite!

Grindų lyginimas Vilniuje apie 60 m²

Reikalingi partneriai grindų lyginimo išlyginamuoju mišiniu darbams Vilniuje, objekto plotas yra apie 60 m²

Ieškome tiksliai dirbančių įmonių arba statybos darbuotojų, turinčių patirties grindų lyginimo srityje. Partneriai turėtų būti patikimi, gebėti atlikti darbus pagal aukščiausius standartus ir užtikrinti kokybišką rezultatą.

Grindų lyginimas Vilniuje apie 60 m²

Ieškome partnerių atlikti grindų lyginimo darbus naudojant išlyginamąjį mišinį. Grindys bus lyginamos nuo 20 mm iki 30 mm storio, o bendra lyginimo darbų plotas siekia apie 60 m². Pradiniai darbai apima tik grindų išlyginimą 3 cm storio sluoksniu.

Pasidalinkite:

Facebook
X
LinkedIn
WhatsApp
Email

Galite atlikti tokius darbus kokybiškai?

Prisijunkite prie mūsų statybos partnerių tinklo ir išnaudokite mūsų platformos teikiamas galimybes

Meistrasgreitai.lt yra ne tik platforma, bet ir bendruomenė, skirta statybos ir remonto paslaugų teikėjams. Mes sujungiame aukščiausios kokybės paslaugas teikiančius meistrus su klientais, kuriems reikalingi patikimi ir profesionalūs sprendimai.

Kiti Statybos Projektų Užsakymai

Ieškome patikimų, nuolatinių partnerių grindų lyginimo darbams Vilniuje, Objektas 60 kv. m butas.
Atliekami pamato armavimo sluoksnio lyginimo ir dekoratyvinio tinkavimo darbai bei trinkelių klojimas aplink namą.
Atliekami fasado šiltinimo darbai polistirolu. Būtina kokybiška ir profesionali darbo atlikimo garantija.
PVC dangos (linoleumo) klojimas ir grindų lyginimas išlyginamuoju mišiniu.
Projektas apima 30 m² grindų lagiavimo ir montavimo darbus. Reikia profesionalių ir patyrusių meistrų, kurie gebėtų užtikrinti aukštą darbo kokybę bei tikslų darbų atlikimą.
Ieškome partnerių, kurie galėtų įrengti grindų dangą biuro patalpose Trakų rajone. Darbai apima PVC dangos klijavimą ir pagrindo gruntavimą bei glaistymą, viso apie 390 m²
Ieškome kvalifikuotų meistrų, kurie galėtų atlikti 30 m² garinės pirties grindų, sienų ir lubų plytelių mozaikos klijavimo darbus Klaipėdos rajone. Darbai turi būti atlikti birželio mėnesį.
Ieškome partnerių lubų šiltinimo darbams atlikti naudojant akmens arba mineralinę stiklo vatą bei garo izoliacinę plėvelę.

Atsiųskite šio puslapio įvertinimą

PASIDALINKITE SĄMATA