Kontaktai

Kontaktai

Susisiekite

Mūsų komanda su pasididžiavimu siūlo laiku atlikto darbo ir 100 % klientų pasitenkinimo garantiją.

Telefono numeris

+3706 752 7003

Paslaugų užsakymams

info@meistrasgreitai.lt

Partnerių-tiekėjų užklausoms

partneriai@meistrasgreitai.lt

Arba galite 24h per parą užpildyti šią formą

Atsiliepimai

Ką kalba žmonės apie suteiktas paslaugas

Birutė S.
Birutė S.
Read More
Labai esu dėkinga už šios komandos darbu. Darbas buvo atliktas greitai ir man tinkamai. Esu labai prikabi klientė, visus mano pastebėjimus labai kruopščiai sutvarkė. Išsamiai buvo sudaryta samata, tik sumokėjau už papildomus darbus , kuriuos aš pati paprašiau. Net po atsiskaitymo, buvo iškilusi problema, šį komanda sutvarkė skubiai. Dėkoju šiai komandai.
Albinas G.
Albinas G.
Read More
Labai džiaugiuosi suradęs Romą. Jis yra ne tik puikus meistras ir profesionalas savo srities, bet ir puikus žmogus, mokantis bendrauti savo komanda ir užsakovais. Tikrai negaili vertingų patarimų ir visada laikosi duotų pažadų ir darbų atlikimo terminų. Neįtikėtinai per trumpą laiką padarė buto remontą, atliko visus darbus laiku. Darbų kokybė puiki, esu labai patenkintas ir rekomenduoju kitiems.
Martyna K.
Martyna K.
Read More
Nuoširdžios rekomendacijos tiems, kas ieško patikimų, puikiai savo darbą išmanančių meistrų. Meistrasgreitai.lt komanda dirba greitai, iškilus klausimams tariasi su šeimininku, nesavivaliauja. Bendravome su Romu, jis yra kokybiškas, atsakingas, sumanus, gero būdo meistras. Ne kartą naudojomės jo paslaugomis,. Linkiu jums sėkmės darbuose☺️
Jolanta T.
Jolanta T.
Read More
Tikrai rekomenduoju. Turėjau skubiai atlikti kosmetini remontą ir mane jie tiesiog išgelbėjo. Darbas atliktas labai kokybiškai bei kruopščiai, taip pat darbą atliko greičiau negu buvo planuota. Geriausi atsiliepimai.
Gytis L.
Gytis L.
Read More
Sveiki, noriu rekomenduoti šio meistro komandą, reikėjo sutvarkyti - perdaryti prieš tai dirbusių apdailininkų broką, tai darbus atliko tikrai greitai, labai detaliai ir kokybiškai. Viską padarė taip kaip susitarėme. Drąsiai rekomenduoju.
Previous
Next

Dirbame Kauno mieste ir aplink jį.

Prisitaikome prie kliento poreikių.

Darbų kainos derinamos individualiai, jos priklauso nuo darbų sudėtingumo ir t.t.

Gauname nuolaidas statybinių prekių parduotuvėse.

Jei reikia išrašome sąskaitas faktūras.

PASIDALINKITE SĄMATA