Norite pasiteirauti? Skambinkite!

Plytelių Kampų Apdirbimas 70 metrų

Ieškome partnerio! Projekto tikslas - 70 metrų plytelių kampų apdirbimas pagal specialius reikalavimus.

Ieškome kvalifikuotų plytelių montuotojų arba statybos įmonių, galinčių atlikti šį plytelių kampų apdirbimo darbą. Patirtis su plytelių šlifavimu ir apdirbimu yra būtina.

Plytelių Kampų Apdirbimas 70 metrų

Ieškome partnerio, galinčio nupjauti 8 centimetrus nuo kiekvienos plytelės kampo, suapvalinti ir šlifuoti kampus. Reikės apdirbti visus kampus vienodai ir papildomai nušlifuoti likusią plytelių dalį. Svarbu užtikrinti kokybišką darbų atlikimą bei atitikti kliento nurodytus reikalavimus dėl dulkių valdymo.

Pasidalinkite:

Facebook
X
LinkedIn
WhatsApp
Email

Galite atlikti tokius darbus kokybiškai?

Prisijunkite prie mūsų statybos partnerių tinklo ir išnaudokite mūsų platformos teikiamas galimybes

Meistrasgreitai.lt yra ne tik platforma, bet ir bendruomenė, skirta statybos ir remonto paslaugų teikėjams. Mes sujungiame aukščiausios kokybės paslaugas teikiančius meistrus su klientais, kuriems reikalingi patikimi ir profesionalūs sprendimai.

Kiti Statybos Projektų Užsakymai

Ieškome patikimų, nuolatinių partnerių grindų lyginimo darbams Vilniuje, Objektas 60 kv. m butas.
Atliekami pamato armavimo sluoksnio lyginimo ir dekoratyvinio tinkavimo darbai bei trinkelių klojimas aplink namą.
Atliekami fasado šiltinimo darbai polistirolu. Būtina kokybiška ir profesionali darbo atlikimo garantija.
PVC dangos (linoleumo) klojimas ir grindų lyginimas išlyginamuoju mišiniu.
Projektas apima 30 m² grindų lagiavimo ir montavimo darbus. Reikia profesionalių ir patyrusių meistrų, kurie gebėtų užtikrinti aukštą darbo kokybę bei tikslų darbų atlikimą.
Ieškome partnerių, kurie galėtų įrengti grindų dangą biuro patalpose Trakų rajone. Darbai apima PVC dangos klijavimą ir pagrindo gruntavimą bei glaistymą, viso apie 390 m²
Ieškome kvalifikuotų meistrų, kurie galėtų atlikti 30 m² garinės pirties grindų, sienų ir lubų plytelių mozaikos klijavimo darbus Klaipėdos rajone. Darbai turi būti atlikti birželio mėnesį.
Ieškome partnerių lubų šiltinimo darbams atlikti naudojant akmens arba mineralinę stiklo vatą bei garo izoliacinę plėvelę.

Atsiųskite šio puslapio įvertinimą

PASIDALINKITE SĄMATA